2.1.1.8_thision_l_german.jpg
Archetypon Slideshow Classic

THISION® L ECO

Wyjątkowo trwały
THISION® L ECO to połączenie zaawansowanej technologii z wysoką jakością komponentów aby w rezultacie otrzymać jeden z najlepszych kotłów w swojej klasie. Stworzony do pracy w najtrudniejszych warunkach THISION® L ECO zapewni maksymalną trwałość i sprawność przez cały czas eksploatacji urządzenia.
Zintegrowany zawór zwrotny
Zintegrowany zawór zwrotny na odprowadzeniu spalin pozwala na stosowanie wielu rozwiązań systemów powietrzno - spalinowych.
Pełna kontrola zewnętrzna
Kotłownia może zostać podłączona do systemu BMS (Building Management System) za pomocą złącza: ON/OFF, Opentherm lub sygnału 0 - 10 V.
Kompleksowe sterowanie kaskadą
Zabudowany w kotle sterownik kaskadowy pozwala na szybką i łatwą optymalizację działania całego systemu, automatyczną zmianę kotła wiodącego, jak również programowanie i pełna diagnostykę.
Przyłącza spalinowo - powietrzne
Standardowo kocioł jest wyposażony w koncentryczne złącze spalinowo - powietrzne. Konwersja na system rozdzielny wymaga zastosowania prostego adaptera.
Plug & Play
Plug & Play Kotły i akcesoria zostały specjalnie zaprojektowane by umożliwić szybką i efektywną instalację, dotyczy to również połaczeń systemu kaskadowego.
Pakiety kaskadowe

Układy liniowe i "plecy do pleców" umożliwiające podłączenie do 8 kotłów pozwalają stworzyć kaskadę o mocy do 960 kW.shadow