trigon-xl
Archetypon Slideshow Classic

VARION C-POWER

Przekracza oczekiwania
Seria agregatów kogeneracyjnych VARION®
C-POWER otwiera nową erę wytwarzania ciepła i
energii elektrycznej.

Dzięki wysokiej wydajności, wielu niestandardowym rozwiązaniom i niezwykle kompaktowej konstrukcji, wszystkie modele są idealne do zastosowań komercyjnych. Są one również kompatybilne z kotłami wiszącymi i stojącymi ELCO, dzięki czemu zaspokajają nawet szczytowe zapotrzebowanie na ciepło.

Zintegrowane systemy
VARION® C-POWER nadaje się do kaskadowych układów kogeneracyjnych o maksymalnie trzech jednostkach. Ponadto wszystkie modele można zintegrować się z innymi produktami ELCO z myślą o zoptymalizowanym systemie dostosowanym do każdego zastosowania.

Najwyższe standardy dla ochrony środowiska
Agregaty VARION® C-POWER odznaczają się najwyższą klasą sprawności A++ dla mocy wyjściowej od 5,0 do 30,0 kWel — minimalizują zużycie energii i redukują emisję CO2.

Oszczędne użycie przestrzeni
Agregaty VARION® C-POWER mają zwartą konstrukcję i mogą być transportowane przez standardowe drzwi dla ułatwienia montażu. Urzadzenia mogą był łatwo demontowane na podzespoły i montowane powtórnie na miejscu instalacji.

Super-cicha praca
Niewiarygodnie niska prędkość obrotowa silnika, w połączeniu z redukcją dźwięku, znacznie obniża emisję hałasu — umożliwiając montaż agregatów VARION® C-POWER w różnych miejscach bez potrzeby wygłuszania pomieszczeń.

Elastyczny system i sterowanie modulacyjne
VARION® C-POWER może pracować równolegle z połączeniem do sieci GRID, podczas gdy model L może działać również jako samodzielna jednostka bez podłączenia do sieci. Dodatkowo inteligentne systemy sterowania umożliwiają modulowanie rzeczywistych wymagań dla produkcji energii elektrycznej lub ciepła.

Najwyższa sprawność
Zintegrowana jednostka kondensująca oferuje całkowitą sprawność netto do 109,5 % w przypadku modeli o zakresie mocy 5,0–30,0 kWel. Kondensacyjne agregaty kogeneracyjne dostępne są również na życzenie dla modeli o mocy 50 kWel.

Zdlany dostęp i kontrola
Wszystkie agregaty VARION® C-POWER są wyposażone w modem do zdalnego monitorowania i analizy urządzenia oraz jego sterowania za pomocą smartfona lub tabletu. W standardzie znajduje się 24-miesięczny mobilny pakiet danych, który można przedłużyć na żądanie (z pełną obsługą). Dane są przechowywane na bezpiecznym serwerze za pomocą przesyłania na żywo dla późniejszej oceny i wsparcia.

Inteligentne sterowanie
Wbudowany wyświetlacz z ekranem dotykowym zapewnia łatwą regulację ustawień, podczas gdy na szczegółowych grafikach i w tabelach wyświetlane są temperatury, czas pracy, warunki pracy, a także generowane energia i ciepło.

shadow