Pompy ciepła do zastosowań komercyjnych - Aerotop
Archetypon Slideshow Classic

AEROTOP M & AEROTOP L

Nowa seria pomp ciepła AEROTOP® M i AEROTOP® L wykorzystuje powietrze otoczenia jako źródło energii, stanowiąc zrównoważone rozwiązanie w ramach systemu grzewczego, co podkreśla klasa energetyczna A++. Modele te są odwracalne i pracują również z czynnikiem chłodniczym R32, co oferuje bardzo niewiele modeli na rynku. 

Grzanie i chłodzenie w jednym urządzeniu.
Obieg z czynnikiem chłodniczym R-32: 70% niższy współczynnik GWP w porównaniu do czynnika R410A
Wyjątkowo cichy Poziom ciśnienia akustycznego tylko do 55 dB(A)
Klasa energetyczna A++, Efektywność sezonowa chłodzenia: do 4,64 Efektywność sezonowa grzania: do 4,3

Zintegrowane systemy
Komercyjne pompy ciepła AEROTOP® wyposażone są w szeroki zakres dodatków, m.in. pompę inwerterową, uchwyty antywibracyjne oraz w modelu AEROTOP® M filtr wody. W modelu AEROTOP® L wymiennik ciepła jest dodatkowo wyposażony w powłokę antykorozyjną.

Innowacyjne sterowanie mocą
Komercyjne pompy ciepła AEROTOP® reprezentują nowy poziom efektywności energetycznej dla systemów chłodzenia i pomp ciepła w swojej kategorii. W zależności od zapotrzebowania na energię system rewersyjny precyzyjnie dostosowuje częstotliwość obrotów sprężarki. Zapewnia to:
• Dłuższy czas pracy i mniejsza liczba operacji start/stop
• Temperatury ogrzewania są osiągane w krótszym czasie niż w w systemach bez inwertera
• Mniejsze wahania temperatury podczas pracy

Tryb ECO
Tryb ECO został opracowany w celu osiągnięcia maksymalnej oszczędności energii przy zachowaniu akceptowalnych warunków komfortu. Dzięki tej funkcji możliwe jest zdefiniowanie, podczas codziennej pracy, okresu, w którym konieczne jest utrzymanie maksymalnego komfortu (np. godziny pracy w biurze) oraz okresu, w którym preferowana jest oszczędność energii (np. godziny nocne).

shadow