trigon-xl
Archetypon Slideshow Classic

TRIGON XXL

Wydajność do 2 MW z jednego kotła z palnikiem premix.

Nowa seria TRIGON® XXL to ewolucja flagowej serii kotłów ELCO R3xxx. TRIGON® XXL dzięki wyjątkowej konstrukcji oferuje nowe możliwości w zakresie mocy i sprawności, dostarczając do 2 MW.

Poprzez możliwość łączenia kaskadowego kotłów TRIGON® XXL można osiągnąć łączną moc nawet 32 MW.

Odkryj z nami tę innowacyjną serię wytrzymałych, wydajnych, kompaktowych i modułowych kotłów komercyjnych!


Największe w tej klasie mocy z niskimi poziomami emisjami.
W pełni modulowany, chłodzony wodą palnik wykorzystuje jedyną w swoim rodzaju technologię zapewniającą niezawodne i trwałe działanie z mocą do 2 MW. Ta opracowana przez firmę Elco technologia budowy palnika jest znana ze zoptymalizowanej wydajności i wyjątkowo niskiej emisji.
Zaprojektowany dla złożonych systemów
Elco wykorzystuje technologię o niskiej pojemności wodnej, aby projektować swoje kotły o kompaktowych wymiarach i niskiej masie roboczej. Tym samym ELCO spełnia najnowsze wymagania dotyczace nowoczesnych, złożonych instalacji grzewczych.
Dopasowane rozwiązania dla każdego projektu
Pełna gama: seria TRIGON® XXL składa się z czterech modeli, które zapewniają wysoką wydajność, z pierwszą w branży wersją 2 MW na czele. Dzięki wyjątkowo elastycznym konfiguracjom, przemyślanej konstrukcji i szerokiej gamie dostępnych modeli, ta seria kotłów jest idealna do wielu komercyjnych zastosowań.
shadow